Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży B2B

STANOWISKO Specjalista ds. Sprzedaży B2B
BRANŻA DYSTRYBUCJA, DYSTRYBUCJA IT
Opis

Naszym Klientem jest dystrybutor sprzętu IT, GSM, Mobile, elektroniki, oprogramowania, który poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży B2B.

Data dodania 2014-08-26
Ważne do 2014-09-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPB/WW/08/2014
Obowiązki
  • aktywne pozyskiwanie Klientów i rozwijanie z nimi współpracy w zakresie sprzedaży;
  • analiza potrzeb aktualnych i potencjalnych Klientów;
  • kreowanie polityki sprzedaży;
  • realizacja budżetu sprzedaży zgodnie ze strategią firmy;
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów i działań konkurencji.
Oczekujemy
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klientów B2B;
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • mile widziana znajomość branży IT, GSM;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego;
  • komunikatywność, zaangażowanie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Specjalista ds. Sprzedaży B2B | SPB/WW/08/2014

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!