Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

STANOWISKO Specjalista ds. Rekrutacji
BRANŻA DORADZTWO
Opis

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się w prowadzeniu rekrutacji dla klientów z branży IT, poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji.

Data dodania 2014-02-01
Ważne do 2014-02-28
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPR/WW/02/2014
Obowiązki
  • rekrutacja pracowników na specjalistyczne stanowiska w branży IT;
  • planowanie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych;
  • selekcja kandydatów zgodnie z wymaganiami;
  • sporządzanie raportów i aktualizacja bazy danych kandydatów;
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem najnowocześniejszych technik i narzędzi pozyskiwania kandydatów;
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi kandydatów i przeprowadzenie procesu rekrutacji zgodnie ze standardami firmy;
  • wsparcie w rozwoju firmy na nowych rynkach;
  • inicjowanie i prowadzenie działań, mających na celu budowanie wizerunku pracodawców na rynku pracy.
Oczekujemy
  • wyższego wykształcenia technicznego lub w zakresie ZZL / psychologii;
  • dobrej znajomości technik rekrutacyjnych oraz przynajmniej podstawowego doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie;
  • preferowani kandydaci z doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • studenci ostatnich lat studiów z możliwością pracy na pełen etat również będą brani pod uwagę.
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego jest warunkiem koniecznym a niemieckiego jest dodatkowym atutem;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • odpowiedzialności, samodzielności oraz inicjatywy.
Oferujemy
  • satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego i indywidualny plan szkoleń;
  • możliwość rozwoju wiedzy z zakresu branży IT;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Specjalista ds. Rekrutacji | SPR/WW/02/2014

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!