Stanowisko: JAVA DEVELOPER (FRONT END / BACK END TV OVER IP)

STANOWISKO JAVA DEVELOPER (FRONT END / BACK END TV OVER IP)
BRANŻA IT SOFTWARE

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku JAVA Software Developer przy projekcie związanym z transmisją strumieniową sygnału audio i video (VOD, Video On Demand).

Data dodania 2014-03-09
Ważne do 2014-04-23
Lokalizacja Wrocław
NR REF JAI/WW/03/2014
Obowiązki
  • tworzenie aplikacji Klient – Serwer opartego na sprzętowych rozwiązaniach i transmisji video;
  • projektowanie i budowa systemów do administrowania telewizją IP (front end i back end);
  • prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.
Oczekujemy
  • znajomość Java, J2EE / SE;
  • mile widziany certyfikat SUN (SCJP lub podobny);
  • znajomość programowania baz danych SQL / JDBC będzie atutem;
  • znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji);
  • mile widziana specjalizacja w projektowaniu aplikacji serwerowych typu Back-End: J2EE, Struts, Hibernate, REST;
  • mile widziana znajmość lub specjalizacja w Front-End: HTML, CSS, Javascript, jQuery, elementy HTML5;
  • znajomość XML i JSON; ANT;
  • komunikatywnej (mowa i pismo) znajomości j. angielskiego z uwagi na międzynarodowy charakter projektu.
Oferujemy
  • pracę we Wrocławiu (południe, ok. ul. Grabiszyńskiej / Klecińskiej);
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do kwalifikacji (przedział 6000 – 9000 zł);
  • możliwość udziału w ciekawych i ambitnych projektach zagranicznych.

JAVA DEVELOPER (FRONT END / BACK END TV OVER IP) | JAI/WW/03/2014