Zaznacz stronę

Stanowisko: Inżynier komponentów elektronicznych

STANOWISKO Inżynier komponentów elektronicznych
BRANŻA ADMINISTRACJA, ELEKTRONIKA, OGÓLNA

Nasz Klient, europejski producent układów elektronicznych poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko Inżynier ds. komponentów elektronicznych / Component Engineer.

Data dodania 2014-09-01
Ważne do 2014-09-28
Lokalizacja Wrocław
NR REF INE/WW/09/2014
Obowiązki
  • Prowadzenie i rozwój technicznej bazy danych komponentów.
  • Tworzenie i stała optymalizacja procesu standaryzacji zamawianych komponentów.
  • Optymalizacja kosztów poprzez weryfikację używanych i wprowadzanie do użycia nowych komponentów.
  • Analiza / Weryfikacja propozycji zmian używanych komponentów.
  • Zapewnienie zgodności komponentów z wymaganiami RoHS, REACh oraz specyfikacją klientów .
  • Stała współpraca i wspieranie obszaru Zakupów Strategicznych.
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, mechanika, automatyka).
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub na stanowisku hardware inżyniera.
  • Znajomość zagadnień związanych z dyrektywami RoHS i REACh.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność tworzenia i czytania rysunków 2/3D (bardzo dobra znajomość autoCAD).
  • Dokładność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych.
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość FMEA i PPAP, znajomość j. niemieckiego, znajomość SAP R/3 i Lotus Notes.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet socjalny.
  • Ciekawą pracę w spójnej międzynarodowej organizacji.
  • Szkolenia.

Inżynier komponentów elektronicznych | INE/WW/09/2014