Zaznacz stronę

Problem z wakatami?

ponad 70% polskich przedsiębiorstw ma problem z nieobsadzonymi stanowiskami pracy – głównie kierowniczymi, specjalistycznymi i związanymi z IT. Rekrutacje prowadzone tradycyjnymi metodami nie dają efektu lub trwają zbyt długo.

Rozwiązanie – zleć profesjonalną rekrutację

Oferujemy klientom trzy modele współpracy. Od ekonomicznego publikowania ogłoszeń, przez outsourcing standardowej rekrutacji po trudne projekty realizowane metodą direct. 

Nie wiesz kogo wybrać? Skorzystaj z naszych narzędzi selekcyjnych i testów umiejętności IT dostępnych w bardzo atrakcyjnym abonamencie rocznym.

Doradzamy i szkolimy w zakresie zakładania własnych profesjonalnych stron kariera i firmowych jobboard wspieranych dedykowanym oprogramowaniem rekrutacyjnym.

Publikacja ofert pracy

Oferujemy usługę publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych w ramach stałego miesięcznego abonamentu.  Usługa obejmuje publikację ogłoszeń rekrutacyjnych na tablicy RECRUIT.PL oraz na portalach współpracujących. Docieramy do 2.000.000 kandydatów. Oferujemy 30 dniowy bezpłatny okres próbny. Przetestuj efektywność bez ryzyka

Rekrutacja

W rekrutacjach posługujemy się zaawansowanym wyszukiwaniem opartym na naszych bazach danych, wyszukiwaniu pośrednim, mailingach, pasywnej publikacji ogłoszeń. Rekrutacja trwa do momentu zatrudnienia lub odwołania zlecenia. W miesiącu przedstawiamy 5-10 kandydatów, aż do momentu obsadzenia stanowiska.

Rekrutacja Direct

Rekrutacja w trybie pilnym, trwająca zwykle do 14 – 30 dni, z podanym terminem zakończenia. Przedstawiamy kandydatów spełniających kryteria na bieżąco oraz przedstawiamy raport miesięczny.

Doradztwo i Szkolenia

Konsultacje i szkolenia z zakresu rekrutacji dla Hiring Managerów i specjalistów. Benchmarking procesów HR. Doradztwo w zakresie tworzenia i prowadzenie firmowych stron kariera. Content marketing dla rekrutacji.

ogłoszeń na próbę

lat doświadczenia

CV kandydatów

Klientów

Publikuj ogłoszenia

publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych w ramach stałego miesięcznego abonamentu. Najlepszy stosunek jakości do ceny – 25% skuteczność rekrutacji!

5 ogłoszeń bezpłatnie!

Rekrutacja Standard

rekrutacja standardowa – bez podanego terminu zakończenia – od 1000 zł miesięcznie. Otrzymuj zgłoszenia od najlepszych kandydatów pasywnych. 60% skuteczność!

Rekrutacja Pilna - Direct

Rekrutacja pilna na projekt, metodą Direct trwająca 14 – 45 dni. Najlepsza 90% skuteczność. Docieramy do branżowych kandydatów w aktywny sposób.

Doradztwo i Strony Kariery

Konsultacje z zakresu rekrutacji. Zakładanie i prowadzenie firmowych stron kariera. Content marketing, obecność na FB, LI, GL, TW w ramach stałego miesięcznego abonamentu. Pozyskuj nawet 500 aplikacji rocznie!

Zainteresowany?

zadzwoń 501 460 800 ; sales@recruit.pl

Napisz!