Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży – kanał GSM

STANOWISKO Specjalista ds. Sprzedaży – kanał GSM
BRANŻA ELEKTRONIKA, IT TELCO, SPRZEDAŻ
Opis

Naszym Klientem jest wiodący dystrybutor telekomunikacyjny, który poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży w kanale GSM.

Data dodania 2015-01-05
Ważne do 2015-02-05
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPG/WW/01/2015
Obowiązki
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie partnerskich relacji z operatorami sieci telefonii komórkowej;
  • prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących warunków współpracy;
  • analiza potrzeb aktualnych i potencjalnych klientów (sklepy i punkty GSM);
  • dobór odpowiednich rozwiązań do potrzeb klientów;
  • kreowanie polityki sprzedaży wobec kluczowych klientów firmy;
  • analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego.
Oczekujemy
  • min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży (preferowane u operatorów telefonii komórkowej lub w sklepach z asortymentem GSM);
  • znajomość branży GSM;
  • znajomość rynku operatorów telefonii komórkowej;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, samodzielność i profesjonalizm w działaniu.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym koncernie;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Specjalista ds. Sprzedaży – kanał GSM | SPG/WW/01/2015

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!