Zaznacz stronę

Stanowisko: Product Manager

STANOWISKO Product Manager
BRANŻA DYSTRYBUCJA
Opis

Dla Naszego Klienta, firmy dystrybucyjnej z branży IT/GSM/elektronika, poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko Product Managera.

Data dodania 2014-11-17
Ważne do 2014-11-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF PRM/WW/11/2014
Obowiązki
  • zarządzanie grupą przydzielonych produktów;
  • ścisła współpraca z producentami w zakresie negocjacji warunków zakupowych, zamawiania towaru, pozyskiwania środków marketingowych wspierających sprzedaż, organizacji materiałów i akcji promocyjnych, konkursów, wspomagających sprzedaż;
  • współpraca z działem MC przy planowaniu i prowadzeniu różnorodnych działań marketingowych wspierających sprzedaż podległych marek;
  • inicjowanie i koordynacja prac nad przedsięwzięciami i projektami promocyjnymi (wspólnie z działem sprzedaży);
  • monitorowanie i analiza rynku, zachowań konsumentów i działań konkurencji;
  • kontrola stanów magazynowych oraz odpowiedzialność za rotację produktów na magazynie;
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych dla działu sprzedaży.
Oczekujemy
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu produktem lub na stanowiskach sprzedażowych;
  • umiejętności negocjacji i prezentacji;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • samodzielność, zdolności organizacyjne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość MS Office.
Oferujemy
  • pracę pełną wyzwań o dużym zakresie odpowiedzialności;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • motywujący pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Product Manager | PRM/WW/11/2014

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!