Zaznacz stronę

Stanowisko: INŻYNIER R&D (systemy wbudwane)

STANOWISKO INŻYNIER R&D (systemy wbudwane)
BRANŻA IT SOFTWARE

Nasz Klient – międzynarodowa firma z branży elektronicznej zajmująca się tworzeniem systemów wbudowanych, poszukuje specjalisty z dziedziny IT, elektroniki lub mechaniki do pracy w dziale Rozwoju przy wsparciu projektów systemów wbudowanych w oparciu o wymagania klienta.

Data dodania 2015-08-03
Ważne do 2015-08-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF INW/WW/08/2015
Obowiązki
  • praca z klientem zlecającym projekt: opracowanie oferty, proponowanie rozwiązań, analiza wymagań technicznych i jakościowych
  • opracowywanie koncepcji i architektury systemu wraz ze specjalistami (elektronika, mechanika, oprogramowanie, HW & SW, RnD)
  • planowanie poszczególnych etapów projektu i nadzór techniczny nad procesem
  • wsparcie lidera projektu w kwestiach technicznych, dokumentacji, komunikacji klientem
  • identyfikacja ryzyka technicznego i projektowego
  • współudział w planowaniu testów systemu
Oczekujemy
  • doświadczenia i wykształcenia technicznego, najlepiej w zakresie systemów wbudowanych, emebdded
  • mile widziane doświadczenie z branż: automotive, smarthome, układy sterujące, zasilanie, mechanika precyzyjna, elektronika, elektromechanika, automatyka, mechanotronika, mechanika, materiałoznawstwo
  • zarządzanie produkcją, projekty HW, SW, RnD, testy i Q/A
  • samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności za powierzone zadania
  • gotowości do odbywania podróży służbowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej komunikację z klientami
  • dodatkowymi atutami będzie znajomość innych języków i zarządzania projektami
Oferujemy
  • realizacja ciekawych projektów produkcyjnych
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji plus premie i bonusy
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe)
  • pakiet medyczny, socjalny

INŻYNIER R&D (systemy wbudwane) | INW/WW/08/2015