Stanowisko: IT SUPPORT ENGINEER – Inżynier wsparcia IT – Cieszyn – Bielsko-Biała

STANOWISKO IT SUPPORT ENGINEER – Inżynier wsparcia IT – Cieszyn – Bielsko-Biała
BRANŻA IT SOFTWARE, PRODUKCJA

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole inżynierów produktu (software, systemy pomiarowe) wspierając aktywnie Klientów w trybie rozwoju i serwisu oprogramowania B2B do pomiarów rozproszonych (JAVA, Oracle) pracując w terenie (miejsce pracy: ok. Cieszyna plus delegacje cała Polska, ok. 30 – 50% czasu)

Data dodania 2015-03-02
Ważne do 2015-03-31
Lokalizacja Cieszyn, Bielsko Biała, Skoczów, Mikołów, Katowice, Wisła, Ustroń, Ostrava
NR REF ITB/CA/03/2015
Obowiązki
  • Wsparcie dla Klientów (B2B) w zakresie doradztwa technicznego i serwisu oprogramowania pomiarowego;
  • Doradztwo techniczne przy projektach dotyczących systemów zdalnego odczytu;
  • Walidacja oprogramowania oraz urządzeń systemowych (weryfikacja systemu oraz urządzeń elektronicznych (elementów systemu stacjonarnego odczytu);
  • Opracowanie i walidacja dokumentacji technicznej;
  • Praca w trybie help desk II i III linia wsparcia (Polska), delegacje ok 30-50% czasu.
Oczekujemy
  • 1 – 3 lata na podobnym stanowisku (informatyk, backend, tester, programista, projektant – developer SQL, analityk baz danych, junior software project manager, inżynier wparcia i serwisu, inżynier testów software), II lub III linia wsparcia helpdesk IT;
  • Wykształcenie: preferowane wyższe techniczne, optymalnie telekomunikacja, elektronika, systemy sieciowe, informatyka, systemy wbudowane;
  • Umiejętność współpracy z klientem, słuchania i selekcji informacji;
  • Znajomość od strony administracyjnej lub praktycznej systemów i baz danych SQL, Znajomość języka angielskiego, komunikatywny angielski lub niemiecki będzie atutem;
  • Prawo jazdy kat.B.
Oferujemy
  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na pełny etat na czas nieokreślony (po okresie próbnym 1 – 3 mce) w długiej stabilnej perspektywie;
  • narzędzia pracy;
  • profesjonalny system szkoleń;
  • Uczestnictwo i ważną rolę w kluczowym projekcie software.

IT SUPPORT ENGINEER – Inżynier wsparcia IT – Cieszyn – Bielsko-Biała | ITB/CA/03/2015