Zaznacz stronę

Stanowisko: Inżynier Elektronik – Designer

STANOWISKO Inżynier Elektronik – Designer
BRANŻA ELEKTRONIKA

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko Inżyniera Elektronika – Designera.

Data dodania 2015-01-13
Ważne do 2015-02-13
Lokalizacja Warszawa
NR REF WAG15LXEE
Obowiązki
  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych technologicznie układów elektronicznych;
  • Budowa systemów osadzonych;
  • Wdrażanie systemów opartych o nowoczesne rozwiązania;
  • Bezpośrednia praca z klientami w celu efektywnego realizowania ich oczekiwań;
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów.
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe;
  • Ok. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z anglojęzycznym zespołem z całego świata);
  • Udokumentowane umiejętności w projektowaniu analogowych i cyfrowych układów elektronicznych;
  • Praktyczna, udokumentowana umiejętność projektowania i uruchamiania analogowych układów generacyjnych, mieszających i wzmacniających dla częstotliwości powyżej 1000MHz;
  • Umiejętność programowania układów FPGA (VHDL/Verilog);
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami testowymi typu: analizatory widma i analizatory obwodów;
  • Zaawansowana umiejętność obsługi pakietu CAD w zakresie projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych;
  • Kreatywność;
  • Mile widziana:
  • Znajomość technik pomiarowych NQR / NMR;
  • Znajomość technik DSP;
  • Umiejętność projektowania zaawansowanych graficznych interfejsów użytkownika na jednostki klasy PC;
  • Umiejętność budowy interfejsów USB dla systemów wbudowanych;
  • Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD lub podobnym i przygotowywania dokumentacji mechanicznej dla podwykonawców;
  • Zorientowanie na sukces;
  • Ambicja i chęć rozwoju.
Oferujemy
  • Możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technologii elektronicznych;
  • Dużą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów – kreatorów;
  • Udział w międzynarodowych szkoleniach;
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

Inżynier Elektronik – Designer | WAG15LXEE