Zaznacz stronę

Stanowisko: Manager Apteki – Farmaceuta

STANOWISKO Manager Apteki – Farmaceuta
Opis

Nasz Klient to spółka akcyjna działająca od kilkunastu lat z sukcesem na rynku polskim, posiada swoje apteki na terenie całej Polski. Poszukuje obecnie do swojego zespołu osobę z doświadczeniem na stanowisko Kierownika Apteki.

Data dodania 2015-01-13
Ważne do 2015-02-13
Lokalizacja Wrocław
NR REF MAF/WW/01/2015
Obowiązki
  • Prowadzenie sprzedaży, obsługa pacjentów apteki – całościowe zarządzanie apteką,
  • Przyjmowanie towaru, zamawianie towaru,
  • Nadzór nad podległym personelem – zarządzanie zespołem,
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi pacjentów,
  • Nadzór nad recepturą leków.
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika apteki,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • Skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).
Oferujemy
  • Pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców,
  • Rozwój zawodowy.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Manager Apteki – Farmaceuta | MAF/WW/01/2015

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!