Stanowisko: ANDROID / IOS DEVELOPER – Programista Aplikacji Mobilnych

STANOWISKO ANDROID / IOS DEVELOPER – Programista Aplikacji Mobilnych
BRANŻA IT SOFTWARE

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Developera iOS/Android – IPTV.

Data dodania 2015-04-27
Ważne do 2015-05-31
Lokalizacja Wrocław
NR REF ANM/WW/04/2015
Obowiązki
  • Praca polegająca na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS oraz możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.
Oczekujemy
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne Android lub/i iOS (Java, Android SDK, Objective-C, SDK iOS);
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu aplikacji korzystających ze strumieni wideo / IPTV / VOD;
  • mile widziane doświadczenie z REST i umiejętność korzystania ze wzorców projektowych;
  • umiejętność współpracy przy wykorzystaniu systemu kontroli wersji (preferowany GIT) i tworzenia testów jednostkowych będzie atutem;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane: praktyka z Maven, znajomość j2ee i/lub innych frameworków webowych, doświadczenie w pracy z aplikacjami serwerowymi w technologii J2EE, doświadczenie z Hibernate, Struts.
Oferujemy
  • pracę przy ciekawych projektach;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji w przedziale 5000 – 10.000 netto, w uzasadnionych przypadkach negocjowalne;
  • kontakt z najnowszymi technologiami;
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

ANDROID / IOS DEVELOPER – Programista Aplikacji Mobilnych | ANM/WW/04/2015