Zaznacz stronę

Stanowisko: Praca w Niemczech/Austrii/Szwajcarii dla programistów, testerów i administratorów

STANOWISKO Praca w Niemczech/Austrii/Szwajcarii dla programistów, testerów i administratorów
BRANŻA IT HARDWARE, IT SOFTWARE
Opis

Dla naszego klienta, wrocławskiej firmy outsourcingowej, w związku z rozwojem ich działalności w krajach niemieckojęzycznych, szukamy obecnie programistów, testerów oprogramowania i administratorów IT otwartych na pracę w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii na zasadzie umowy kontraktowej firma-firma lub na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta końcowego.

Ze względu na to, że w przypadku 80% projektów, realizowanych w wymienionych krajach, językiem projektowym jest język niemiecki, znajomość tego języka na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B1/B2) jest bardzo istotnym kryterium.

Kandydaci otwarci na relokację za granicę otrzymają szansę rozpoczęcia lub kontynuowania swojej kariery w branży IT w międzynarodowym środowisku sprzyjającym szybkiemu poprawieniu swoich umiejętności językowych, jak również możliwość uczestnictwa w ciekawych i złożonych projektach realizowanych przez klientów końcowych z zastosowaniem najnowszych technologii i metodologii projektowych.

Data dodania 2014-06-30
Ważne do 2014-07-30
Lokalizacja Niemcy, Austria, Szwajcaria
NR REF 14/L4/13/57
Obowiązki
  • analiza wymagań, funkcjonalności, procesów i rozwiązań i doradztwo w zakresie technicznym i funkcjonalnym;
  • projektowanie systemów i oprogramowania w zakresie funkcjonalności, architektury  i rozwiązań technologicznych;
  • w zależności od swojego podstawowego zakresu kompetencji w obszarze IT: programowanie (Java, .NET, C++, front end, mobile), testowanie lub administracja IT w ramach bieżących projektów realizowanych po stronie klienta końcowego;
  • udział w projektach tworzenia, rozwoju i utrzymania oprogramowania i systemów IT o dużej skali.
Oczekujemy
  • minimum 1 rok doświadczenia w międzynarodowych projektach IT w roli architekta, programisty, testera lub administratora;
  • doświadczenia w pracy z klientem końcowym w różnych etapach cyklu projektowego (analiza, projektowanie, tworzenie, zarządzanie wymaganiami i zmianą, UAT i utrzymanie);
  • bardzo dobrych umiejętności analitycznych;
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
  • dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego;
  • chęci do relokacji za granicę do jednego z krajów niemieckojęzycznych (praca w 100% w siedzibie klienta końcowego).
Oferujemy
  • możliwość dynamicznego rozwoju w zakresie swoich kompetencji i możliwość zdobywania nowych;
  • możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań oferowanych na rynku;
  • uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach;
  • szansę skokowego podniesienia w krótkim czasie swoich umiejętności językowych w trakcie projektów oraz przy pomocy szkoleń językowych;
  • szansę rozpoczęcia lub kontynuacji kariery międzynarodowej;
  • lokalną umowę o pracę lub forma kontraktowa (firma-firma) zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do warunków rynkowych w regionie siedziby klienta końcowego, zależne od umiejętności i dopasowania do specyficznych wymagań na dane stanowisko;
  • pełen pakiet świadczeń socjalnych;
  • możliwość negocjacji pakietu relokacyjnego i/lub dofinansowania kosztów zakwaterowania;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • elastyczny czas pracy;
  • szkolenia techniczne i wsparcie w certyfikacji.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Praca w Niemczech/Austrii/Szwajcarii dla programistów, testerów i administratorów | 14/L4/13/57

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!