Zaznacz stronę

Stanowisko: AB INITIO IT SOFTWARE ARCHITECT

STANOWISKO AB INITIO IT SOFTWARE ARCHITECT
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

projejct for international banking company located in Cracow

Data dodania 2018-07-05
Ważne do 2018-07-26
Lokalizacja Kraków
NR REF ABA/KW/07/2018
Obowiązki
  • Application development and implementation
  • Design (Mapping specifications, HLD, LLD)
Oczekujemy
  • 5+ years of application development and implementation experience
  • 5+ years of Ab Initio experience
  • 5+ years of SDLC (System Development Life Cycle) experience
  • Should have strong technical experience in Design (Mapping specifications, HLD, LLD) and
  • Strong analytical and problem-solving skills. Ab Initio graph development with meta-programming skills (PDL) using GDE
  • Should have experience in Big Data Hadoop platform
Oferujemy
  • up to 23000 PLN / mo

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

AB INITIO IT SOFTWARE ARCHITECT | ABA/KW/07/2018

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!