Zaznacz stronę

Stanowisko: DEVELOPER .NET (ERP)

STANOWISKO DEVELOPER .NET (ERP)
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

Nasz Klient to nowoczesna firma informatyczna należąca do globalnego lidera branży software, oferująca specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania produkcją. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, poszukujemy senior deweloperów .NET do zespołu we Wrocławiu i Poznaniu.

Data dodania 2018-04-04
Ważne do 2018-06-06
Lokalizacja Wrocław
NR REF DEE/WW/04/2018
Obowiązki
  • Rozwój i lokalizacja oprogramowania ERP M/F, F/K
  • Rozwój działu RnD Software w Polsce
  • Udział w wewnętrznych projektach rozwojowych,
  • Udział w projekcie lokalizacji oprogramowania (funkcjonalności, dostosowanie do wymogów prawa PL).
Oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy komercyjnej min 1 rok, najlepiej w zakresie ERP i w projektach międzynarodowych
  • Preferowane wykształcenie inżynierskie lub wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Dobre posługiwanie się językiem programowania C# / .NET
  • Znajomość: .NET Visual Studio framework
  • Znajomość bibliotek: Object-Relational mapping / NHibernate będzie atutem
  • Znajomość JavaScript w tym AngularJS będzie atutem
  • Znajomość metodyk Agile, Scrum lub podobnej metodyki Test Driven Development
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2, preferowany płynny angielski z uwagi na pracę w środowisku międzynarodowym
Oferujemy
  • Zatrudnienie na etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia w przedziale 6.000 – 12.000 zł brutto
  • Pakiet socjalny
  • Ciekawą pracę w firmie będącej nr 1 oprogramowania ERP dla firm produkcyjnych na rynku skandynawskim.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

DEVELOPER .NET (ERP) | DEE/WW/04/2018

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!