Zaznacz stronę

Stanowisko: JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER IT – B2B Enterprise

STANOWISKO JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER IT – B2B Enterprise
BRANŻA EKONOMIKA, INŻYNIERIA, IT SOFTWARE
Opis

Nasz Klient, jeden z największych dystrybutorów sprzętu IT i oprogramowania poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko KEY ACCOUNT MANAGER – JUNIOR

Data dodania 2018-07-03
Ważne do 2018-07-31
Lokalizacja Wrocław
NR REF JUE/WW/07/2018
Obowiązki
  • realizacja celów sprzedażowych w obszarze projektów i zamówień w obszarze rozwiązań enterprise lub zamówień wolumenowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji sprzedażowych z dostawcami i klientami firmy
  • przygotowanie koncepcji i ofert według wymagań klienta
  • wsparcie działu handlowego firmy
  • współpraca z działami technicznymi wewnątrz organizacji lub zewnętrznych partnerów
  • negocjowanie warunków handlowych
  • doradztwo oraz koordynacja prowadzonych lub współprowadzonych projektów handlowych
Oczekujemy
  • podstawowa znajomość i umiejętność doboru rozwiązań klasy enterprise (serwery, backup, storage, bezpieczeństwo, sieci teleinformatyczne)
  • umiejętność przygotowania ofert
  • znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • zdolności w budowaniu relacji z dostawcami i klientami
  • komunikatywność, logiczne myślenie, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość branży IT
  • posługiwanie się jęz. angielskim na poziomie min. komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • dobra znajomość Excel
Oferujemy
  • pracę i rozwój w dynamicznie działającej firmie w branży IT
  • współpracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwość współpracy ze światowej klasy producentami
  • cykliczne szkolenia oraz odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER IT – B2B Enterprise | JUE/WW/07/2018

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!