Zaznacz stronę

Stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI (VALUE STREAM PRODUCTION MANAGER)

STANOWISKO KIEROWNIK PRODUKCJI (VALUE STREAM PRODUCTION MANAGER)
BRANŻA PRODUKCJA
Opis

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z okolic Wrocławia zatrudniającej ok 2000 osób, poszukujemy KIEROWNIK PRODUKCJI (VALUE STREAM PRODUCTION MANAGER). Firma jest zlokalizowana 60 km od Wrocławia, Opola (okolice Oleśnicy, Brzegu, Oławy)

Data dodania 2018-09-13
Ważne do 2018-10-11
Lokalizacja Wrocław
NR REF KIM/WW/09/2018
Obowiązki
  • Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcyjnym (value stream)
  • Realizacja celów produkcyjnych, terminów i celów jakościowych
  • Eliminacja strat i poprawa efektywności zarządzanego strumienia wartości
  • Wdrażanie innowacji i usprawnień
  • Realizacja i wspieranie zadań Lean Management
  • Rozwój i motywowanie zespołu (ok 30 – 120 osób na zmianie).
Oczekujemy
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym i procesami produkcyjnymi
  • Doświadczenie praktycznie w zakresie Lean Management, 5S, SixSigma, Kaizen, VSM, VM)
  • Wykształcenie techniczne, elektroniczne lub elektryczne (pokrewne)
  • Język angielski minimum komunikatywny
Oferujemy
  • zatrudnienie na etat i atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy i premie (informujemy o wynagrodzeniu na rozmowie)
  • szkolenia
  • pakiet medyczny
  • bonus roczny

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

KIEROWNIK PRODUKCJI (VALUE STREAM PRODUCTION MANAGER) | KIM/WW/09/2018

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!