Zaznacz stronę

Stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS MARKETINGU

STANOWISKO MŁODSZY SPECJALISTA DS MARKETINGU
BRANŻA DYSTRYBUCJA
Opis

Nasz Klient, jeden z największych dystrybutorów sprzętu IT i oprogramowania poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Marketingu.

Data dodania 2018-07-10
Ważne do 2018-07-31
Lokalizacja Wrocław
NR REF MŁM/WW/07/2018
Obowiązki
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży i menadżerami produktów;
  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz domami mediowymi;
  • praca nad materiałami reklamowymi (gazetka produktowa, katalog, etc.);
  • organizacja eventów.
Oczekujemy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem ale nie jest konieczne;
  • mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Marketing, Ekonomia, E-Commerce lub pokrewne,
  • mile widziane wykształcenie techniczne / IT
  • znajomość MS Excel, statystyki, systemów analitycznych będzie atutem
  • znajomość programów graficznych będzie atutem
  • mile widziane doświadczenie w zakresie reklamy, DTP, Kreacji Copywritingu, WWW
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność.
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w przedziale 3000 – 5000 brutto zależne od doświadczenia
  • umowę o pracę plus pakiet benefitów
  • pracę w nowoczesnej firmie IT w młodym zespole
  • pracę w lokalizacji Wrocław – Oporów – Bielany
  • pracę w stałych godzianch PN-PT 9 – 17

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

MŁODSZY SPECJALISTA DS MARKETINGU | MŁM/WW/07/2018

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!