Zaznacz stronę

Stanowisko: specjalista ds. wsparcia technicznego (JUNIOR lub STAŻ)

STANOWISKO specjalista ds. wsparcia technicznego (JUNIOR lub STAŻ)
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

Nasz Klient, zajmujący się sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania Microsoft, poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego (Junior). Osoba na tym stanowisku będzie wspierać klienta i obsługujący go zespół wdrożeniowy w doborze odpowiedniego rozwiązania i dostosowania do istniejącej u klienta infrastruktury. Możliwy jest też staż (płatny) w wypadku studentów ostatnich lat.

Data dodania 2019-05-14
Ważne do 2019-06-11
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPS/WW/05/2019
Obowiązki
  • Praca w zespole projektowym i realizacja projektów wdrożeniowych rozwiązań IT (głównie produkty Microsoft) do klientów biznesowych
  • Dobór rozwiązań odpowiednich do potrzeb klienta oraz istniejącej infrastruktury IT
  • Udział w tworzeniu oferty dotyczącej wdrożenia i przygotowaniu dokumentacji
  • Prowadzenie szkoleń produktowych (po okresie szkolenia)
  • Współpraca z dostawcami i integratorami
Oczekujemy
  • Zainteresowanie i ogólna wiedza (nie doświadczenie) w jakimś zakresie (jeden z): Windows Server, AWS, Office 365, programowanie PHP lub SQL lub Python, Visual Basic administracja)
  • Znajomość produktów infrastrukturalnych Microsoft / Citrix, VM, Cisco / Juniper / IBM / SUN / HP / Dell będzie atutem
  • Znajomość i certyfikacja z obszaru IT i technologii Microsoft (m.in.: MCP, MCTS, Cisco, HP) będą atutem
  • Znajomość rozwiązań sprzętowych IT (Datacenter, SaaS, Storage) będzie atutem
  • Doświadczenie w firmie oferującej rozwiązania IT lub w dziale IT w firmie BPO – SCO będzie atutem
  • Doświadczenie na stanowisku helpdesk, specjalista ds. wsparcia technicznego, specjalista IT, informatyk lub podobnym będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania i systemów Microsoft będzie atutem
  • Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, samodzielność
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie (etat)
  • Możliwość rozwoju zawodowego u integratora IT
  • Szkolenia i sprecyzowana ścieżka rozwoju i awansu
  • Wynagrodzenie powiązanie z wynikami pracy i zdobywaniem doświadczenia.
  • Podstawa wynagrodzenia między 3500 a 4500 zł brutto.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

specjalista ds. wsparcia technicznego (JUNIOR lub STAŻ) | SPS/WW/05/2019

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!