Zaznacz stronę

Stanowisko: PROGRAMISTA ANDROID – SENIOR – SaaS

STANOWISKO PROGRAMISTA ANDROID – SENIOR – SaaS
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

HypaShip provides a total IT platform for transport companies to manage their labelling, orders, billing, customer services and delivery processes. It has the most extensive functionality in the market with a modern user interface and is built upon robust and hugely scalable architecture.

Data dodania 2018-06-11
Ważne do 2018-07-09
Lokalizacja Wrocław
NR REF PRS/WW/06/2018
Obowiązki
  • Senior development role in a new scalable project of mobile SaaS logistics software platform for large carriers, retailers and national providers
Oczekujemy
  • Minimum 2 years of proven expertise in Android mobile apps development as medior
  • nice to have senior level mobile apps experience preferably hybrid platform (IOS / Android)
  • Solid working English – both understanding and communicating, fluent English is a plus
  • Agile / Waterfall / Scrum methodologies expertise
  • Long term employment motivated.
  • Self-motivated with a committed and focussed work ethic. Looking for a career with a dynamic company.
  • Higher Education / Computer Programming Education / Logistics / Economics
Oferujemy
  • Salary range 3000 – 5000 EURO (negotiable) / mo B2B or full employment
  • Development with dynamic growing company in a long term cooperation
  • Interesting project and key,long term role in development team

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

PROGRAMISTA ANDROID – SENIOR – SaaS | PRS/WW/06/2018

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!