Zaznacz stronę

Stanowisko: PROGRAMISTA DELPHI

STANOWISKO PROGRAMISTA DELPHI
BRANŻA DYSTRYBUCJA
Opis

Naszym Klientem jest producent oprogramowania finansowo-księgowego, który aktualnie poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Programista Delphi (software dla księgowości) dla klientów i użytkowników systemów kadrowo – płacowych i księgowych. Osoba na tym stanowisku będzie pracować w dziale rozwoju systemów FK i KP, gdzie będzie wspierać rozwój systemów kadrowo – płacowych oferowanych przez firmę. Dział programistów liczy 3 – 4 osoby.

Data dodania 2018-11-09
Ważne do 2018-12-07
Lokalizacja Wrocław
NR REF PRD/WW/11/2018
Obowiązki
  • tworzenie aplikacji bazodanowych (MSSQL) w środowisku Delphi
Oczekujemy
  • wyższe wykształcenie
  • znajomość środowiska Delphi
  • znajomość bazy danych Microsoft SQL
  • mile widziana ogólna wiedza z zagadnień księgowych i kadrowo-płacowych
Oferujemy
  • miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę lub B2B
  • bonusy socjalne i premie
  • szkolenia

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

PROGRAMISTA DELPHI | PRD/WW/11/2018

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!