Zaznacz stronę

Stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA (RACHUNKOWOŚĆ)

STANOWISKO SAMODZIELNA KSIĘGOWA (RACHUNKOWOŚĆ)
BRANŻA FINANSE
Opis

Dla naszego klienta, nowoczesnego biura rachunkowego obsługującego głównie SPÓŁKI poszukujemy kandydatów – kandydatki do zespołu samodzielnych księgowych – rachunkowość.

Data dodania 2019-05-30
Ważne do 2019-06-27
Lokalizacja Wrocław
NR REF SAR/WW/05/2019
Obowiązki
  • Samodzielnie prowadzenie rachunkowości dla Klientów od wprowadzenia danych po wysłanie e-deklaracji do US
  • Prowadzenie od 4 do 20 Klientów (zależne od obciążenia, średnio 50 – 300 dokumentów na Klienta / mc)
Oczekujemy
  • doświadczenie minimum 2 lata w prowadzeniu rachunkowości spółek – rozliczanie CIT, VAT, (bez kadr), idealny/a kandydatk/a będzie samodzielnie prowadzić księgi Klientów od wprowadzenia danych do systemu informatycznego po wysłanie e-deklaracji do urzędów.
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym z uwagi na specyfikę pracy (równoległa praca na 4 – 20 klientach, zależnie od obciążenia)
  • mile widziane doświadczenie z elektronicznym obiegiem dokumentów, importowaniu danych z kont, raportowaniu do US, (JPK, XML)
  • duża samodzielność, też w zakresie komunikacji z Klientami.
Oferujemy
  • elastyczny, samodzielnie ustalany, zadaniowy czas pracy
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem od 4500 do 9000 zł brutto zależnym od doświadczenia
  • bonusy socjalne w tym karta Multisport i ubezpieczenie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu rachunkowości podatków
  • nowoczesne narzędzia pracy – w tym duże monitory, system informatyczny WAPRO
  • nowocześnie urządzone biuro na południu Wrocławia – okolice Gaju / Ferrio Gaj / Armii Krajowej / Borowskiej
  • przyjemną atmosferę w zespole profesjonalistów

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

SAMODZIELNA KSIĘGOWA (RACHUNKOWOŚĆ) | SAR/WW/05/2019

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!