Zaznacz stronę

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

STANOWISKO specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
BRANŻA ADMINISTRACJA, IT SOFTWARE, SPRZEDAŻ
Opis

Naszym Klientem jest firma zajmująca tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą (systemy do zarządzania finansami, płatnościami), która aktualnie poszukuje komunikatywnej i otwartej osoby do obsługi klientów firmy w zakresie sprzedaży oprogramowania.

Data dodania 2019-06-13
Ważne do 2019-07-11
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPK/WW/06/2019
Obowiązki
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów firmy pod kątem sprzedaży oferowanego przez firmę oprogramowania
  • Obsługa przychodzących zgłoszeń i zapytań
  • Przygotowywanie ofert i doradztwo
  • Wystawianie faktur i kontrola płatności
  • Przygotowywanie produktów i wysyłka do klientów
  • Prace administracyjne
  • Współpraca z dealerami IT
Oczekujemy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, związane z obsługą klientów lub/oraz sprzedażą
  • Mile widziane doświadczenie w firmie IT
  • Mile widziane doświadczenie w call center
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów finansowych (związanych z księgowością, fakturami, rozrachunkami)
  • Dobra znajomość obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność, asertywność
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych i długotrwałych relacji biznesowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 3000 – 4000 zł brutto + przyjazny system premiowy
  • Szkolenia
  • Dodatki socjalne
  • Opieka medyczna
  • Praca 8-16 (lub od 8:30-16:30)
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie ze strony pozostałych pracowników

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta | SPK/WW/06/2019

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!